Bitcoin Mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek handlować na 25.000 dolarów, Peter Schiff Implies

Złoty bakcyl Peter Schiff zasugerował, że Bitcoin raczej nigdy nie osiągnie 25 tys. dolarów.
Schiff twierdził, że żadna cena nigdy nie spowoduje, że będzie „panikować-zakupić“ BTC.

Złoty pluskwa i krytyk kryptograficzny Peter Schiff sugerował, że Bitcoin nigdy nie osiągnie 25.000 dolarów, a jednocześnie twierdził, że żaden punkt cenowy nie spowoduje, że będzie „panikować-kupuje“.

Zgodnie z tweetem z 26 czerwca, Schiff uważa, że cena Bitcoin Future nigdy nie osiągnie $25,000. Komentarze złotego punditu pojawiły się w odpowiedzi na sondaż opublikowany przez NonSell.com, w którym poproszono członków społeczności o przewidzenie ceny, która spowodowałaby, że Schiff „panic-buy“ bitcoin.

Schiff odpowiedział, że żadna cena nie może skłonić go do zakupu Bitcoin, i obaliła wiarygodność BTC kiedykolwiek handlując na poziomie lub powyżej 25.000 dolarów.

Bitcoin Hitting $50K Will ‚Trigger‘ Peter Schiff to Buy – Max Keiser – [Cryptocurrency News], Źródło: Investing_com Market News – https://www.nonsell.com/cryptocurrency-news/bitcoin-hitting-50k-will-trigger-peter-schiff-to-buy-max-keiser/ …

W jednym z kolejnych tweetów Schiff stworzył swoją własną zabawę w pokera ankietowego u swojego kryptońskiego partnera debaty, Maxa Keisera. Według sondażu, który wygenerował ponad dwanaście tysięcy głosów, członkowie społeczności przewidzieli, że Keiser przed wyprzedażą obniży cenę BTC do zera.

Jak niska byłaby cena #Bitcoin musiałby spaść na @maxkeiser wrzucić ręcznik i sprzedać?

Schiff opublikował również serię tweetów podkreślających brak wpływu inwestora instytucjonalnego Grayscale na cenę bitcoinów. Schiff stwierdził, że mimo że Grayscale kupuje „więcej niż 100%“ wszystkich bitcoinów od majowego wydarzenia, cena BTC nadal spada, wskazując na sprzedaż przez wielorybów inwestorów.